Home / Reklamlar / Cevap Poly Lingua Sözlük

Cevap Poly Lingua Sözlük

Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte bir çok alanda bizlere kolaylık sağlayan teknolojik aletler hayatımızı büyük oranda kolaylaştırmakta. Önceleri yanımızda taşıdığımız sözlükler yerini daha sonra sanal ortamdaki çeviri sitelerine bıraktı. Teknolojinin gelişmesi sayesinde bu sanal sözlükler artık cebimize girmiş durumda.

Poly lingua sözlük cebinizde taşıyabileceğiniz ve istediğiniz yere götürüp kullanabileceğiniz, içerisinde binlerce kelimeyi barındıran elektronik bir sözlüktür. İngilizce öğrenirken, seyahatlerinizde ya da okullardaki İngilizce derslerinde rahatça faydalanabileceğiniz teknolojik bir yardımcı. Farklı tür ve modellere sahip olan poly lingua sözlük her modelinde ayrı bir özelliği barındırmaktadır. Ürettiği bütün modeller içerisinde mp3 oynatma özelliği mevcuttur. Bunun yanı sıra mp4 formatı da sözlüğün son çıkan modellerinde mevcuttur.

Film izleme seçenekleri de bulunan poly lingua sözlük küçük cep bilgisayarı kadar etkin kullanımı ve İngilizce öğrenme konusunda sizlerin bir numaralı yardımcısı olmaktadır. ilk modellerini olan CS-40 ve CS-50′de İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce sözlük içerisinde ortalama 50.000′er kelime bulunduran sözlük sizlerin büyük yardımcısı durumundadır. Akıllı tarama sistemi sayesinde hafızasında bulunan sözcükleri çok kısa bir süre içerisinde istediğiniz biçimde size sunar.

Yardımcım Poly Lingua Sözlük

İngilizce öğrenirken sizin bir numaralı yardımcınız haline gelecek olan bu sözlük hem kullanışlı hem de istediğiniz kelimelerin tam karşılığı eksizsiz bir biçimde size sunmak için tasarlanmış. Mp3, Mp4, Jpeg, Gif, Bmp, Pcx formatlarını da destekleyen bu sözlük aynı zamanda E-kitap özelliği ile txt formatında bulunan yazılarını da okuyabilir ve kaydedebilir.

Seçkin müşterilerine bu teknolojiyi online ortamda http://www.birnumaram.com/poly-lingua-sozluk bu adres güvenilir ve bünyesinde bulundurduğu modellerle kesinlikle ilgi çekici. Ayrıca müşterilerinde sunduğu uygun fiyat koşulları ve ödeme avantajları sayesinde kendi kulvarında bir numara olmuştur.

 

 

Paylaş / Yer imi

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

merkez-servis

Güvenilir Panasonic Televizyon Tamiri

Tüplü televizyonların yavaş yavaş piyasadan silinmesi ile birlikte insanlar artık LCD televizyonlardan yana tercihlerini yapmaya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir