Casper VIA A3216 İnceleme

01.10.2014 tarihinde Android kategorisine eklenmiş, 389 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Telefon piyasasında pek görmeye alışkın olmadığımız dev isimlerden biri olan Casper , çıkarmış olduğu VIA A3216 isimli akıllı telefonunu satışa sundu.  Özellikleri ve dış görünüşü gayet iyi olan telefon , ilgi göreceğe benziyor.

Telefonu İnceleyecek olursak ;

Telefon 4.7 inclik dev ekranıyla yazıları,resimleri,videoları rahatlıkla görmenizi sağlıyor. Büyük bir ekrana sahip olmasına rağmen oldukça hafif olan telefon sadece 140 gram ağırlığında. 9.8 mm kalınlığında olan telefon gayet estetik bir görünüme sahip.

Telefonun teknik özelliklerine baktığımız da ; 1 GB  RAM‘e ve 4 çekirdekli işlemciye sahip olduğunu görmekteyiz.  ARM Cortex A5 tabanlı  Qualcomm MSM8225Q modelli işlemci kullanan telefonun işlemci hızı 1.2 GHz ‘dir . Grafik işlemcisi olarak da Adreno 203 kullanılmaktadır.

16 GB lık dahili hafızaya sahip telefona microSD kart da takıla bilmektedir. Ayrıca telefonda çift sim kart desteği bulunmaktadır. Bunların haricinde telefonda 2 adet kamera bulunmaktadır. Ön kamera 2 Megapiksel iken arka kamera 8 Megapiksel olup LED flash’a sahiptir. Telefonda işletim sistemi olarak Android 4.1.2 Jelly Bean kullanılmaktadır.

 

 

 

 

Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26