Canon Fotoğraf Makinesini inceledik

23.04.2017 tarihinde Reklamlar kategorisine eklenmiş, 57 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Fotoğrafta Öncü Canon Fotoğraf Makinesi

Fotoğraf makinesi sektöründe öncü markalardan biri olan Canon, sektördeki 50 yıllık köklü geçmişe sahip bir firmadır. Merkezi Japonya’da bulunan çok uluslu bir şirket olan Canon fotoğraf makinesi optik ürünleri, kameralar, dürbünler, yazıcılar, tarayıcılar, fotokopi makineleri ve stepper ürünleriyle dünya çapında bilinen bir marka olma özelliğindedir.

Amatör ya da profesyonel fotoğraf tutkunları tarafından tercih edilen fotoğraf makinelerinden biri olan Canon, hızlı ve kolay fotoğraflandırmada, en belirsiz incelikleri aktarmak, üstün görsellik sağlamak ve en karmaşık fotoğraflandırma işlemlerini dahi anlaşabilir kılmaktadır.

Fotoğrafçılık piyasasında lider konumdaki bir iki markadan biri olan canon fotoğraf makinesi her ortamda en yüksek fotoğraf kalitesi sağlayan dijital ve SLR birçok özel fonksiyona sahip makine üretmektedir. Sektörde sürekli yenilenerek büyümekte olan Canon yeni nesil fotoğraf makinelerine öncülük etmektedir.

Gelişmiş Modelleri İle Canon Fotoğraf Makinesi

Fotoğraf olgusuna sürekli olarak yeni bakış açısı getirmekte olan canon fotoğraf makinesi modellerinden biri olan Canon EOS 1100D + 18-55mm gelişmiş ve kompakt yapısı ile amatör ya da profesyonel fotoğraflarını karşılayan DSLR fotoğraf makinesidir. 12 mega piksel kamere çözünürlüğüne sahip makine yalnızca 495 gr ağırlığındadır. Görüntü sensörü CMOS sensörlü TTL-CT-SIR olan fotoğraf makinesi 2.7 inç LCD ekrana sahiptir.

Görüntü ürünlerinde dünya lideri olan Canon’un gelişmiş fotoğraf makinesi modelleri arasında yoğun olarak tercih edilen EOS 60 D modeli kullanıcı yaratıcılığını destekleyen işlevsel özellikler ile donatılmıştır. 3.0 inç dönebilme özelliğine sahip LCD ekran ile en geniş kompozisiyon görselliği sağlanmakta. Ergonomik tasarımı sayesinde kolay taşınabilir olan Canon Eos 60D APS-C algılayıcılı bir kamera. Yani 1.6x kesme çarpanı var.  18 mega piksel çözünürlük sunmakta. Tüm gelişmiş Canon fotoğraf makinesi modelleri ile ilgili en geniş ürün çeşitliliğini ve en ucuz fiyat avantajı ile bulabilirsiniz.

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26