Home / Müzik / Calm Radio – Solo Piano

Calm Radio – Solo Piano

Merhaba arkadaşlar, bundan sonra her hafta 1 ya da 2 radyoyu size tanıtmaya karar verdim. Benim kararım olsa da diğer arkadaşlar da hoşlarına giden radyoları falan yazıp tanıtabilirler tabi. Böylece hem radyoları unutmamış hemde farklı değişik bir etkinlik yapmış oluruz diye düşünüyorum. Bu gece ilk radyoyla başlayalım: Calm Radio – Solo Piano  Hani geceleri uyumadan önce hayallere dalarsın, mükemmel ya da rezil bir gün geçirmişsindir. Ne olursa olsun yatağa uzanıp, yastığa başını koyunca herkes rahat bir uyku uyumak ister. Bunun için bence sadece rahat yatak, yastık yetmez.

Birde kafamızdaki düşünceleri sakinleştirecek, bizi uykuya hazırlayacak şeyler gereklidir. Bence bunu en iyi yapabilen şey müziktir. Hele ki benim sesine hayran olduğum piano yok mu? İşte onunla çalınmış solo parçalar benim için beni uykuya hazırlayan en iyi şey. Sadece uykuyla kısıtlamamak  gerek tabi, sakinleşmek istediğiniz her zaman dinleyebilirsiniz.

Benim şuan yaptığım gibi ve kısmen işe yarıyor. Bütün stresi almasa da insana huzur veren o ses yok mu, işte o mükemmel. Hakkında söylenebilecek çok şey var bence solo pianonun fakat şimdi radyoya ulaşabilmeniz için yapabileceklerinizi ve bir kaç ekran görüntüsünü paylaşıcam.

Calm Radio – Solo Piano kanalında gerçekten güzel, sakin ve dinlendirici parçalar çalınıyor. Benzerleri arasında benim için öne çıkan özelliği de bu güzel şarkı listesi bence. Solo dışına pek çıkmayan bu liste, yayın akışı sizinde hoşunuza gider umarım.

Vereceğim adreste şekildeki gibi şarkıların isimlerini, önceki çalan şarkıları da görebiliyorsunuz. Bence böyle bir sistemi bulmak gayet zordur. Ayrıca beğendiğiniz parçalar için de çok işe yarıyor. Fazla uzatmadan radyo kanalının linkini sizlerle paylaşayım.

Calm Radio – Solo Piano 

STATION INFORMATION

Markham, ON, Canada
AmbientNew Age
İngilizce

 http://tun.in/seREg

TuneIn çok başarılı bir online radyo istasyonları servisidir. En yakın zamanda onunla ilgili incelememizi de göreceğinizi umuyorum.

Şimdiden iyi dinlemeler ve sizde görüşlerinizi burada bildirirseniz çok seviniriz.

 

 

Paylaş / Yer imi

Hakkında: hakan

Gününün büyük bölümünü araştırma yaparak geçiren, teknolojiye fazla meraklı birisi. Kısacası tarihte 16 devlet kurup, 15 devlet batıran bir milletin çocuğu...

İlginizi Çekebilir

agnes-obel-7_71579608_big

Agnes Obel – Riverside

Hani bazen dinlediğimiz müzik bizi huzura doğru sürükler ya istemesek bile bizi o sakin, rahat ...

2 yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir