Home / Teknoloji / Call Of Duty Ghosts Ne Zaman Çıkıyor

Call Of Duty Ghosts Ne Zaman Çıkıyor

En son geçen sene 14 Kasım 2012’de Call Od Duty Black ops 2 serisi savaş oyununu çıkaran Activision şimdilerde yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Yeni oyunumuzun adı Call Of Duty Ghosts. Şuan da oyunla ilgili elimizde pek bir bilgi yok ama oyun savaş oyunlarının en iyisi gibi görünüyor. Şimdilik yapımcı firma oyunun ilk tanıtım videosunu bizlerle paylaşmış.

cod-ghosts (1)

 

Çıkardığı ilk oyun olan Call Of Duty ile birlikte dünyanın en iyi savaş oyunlarını yapan firma her sene bir veya daha fazla oyun çıkarmakta ve her seferinde de oyunculara ayrı bir keyif veren bir senaryo işlemekte. Şuanda oyun dünyasında savaş oyunları konusunda 1 numara olan Call Of Duty serisi oyunlara bir yenisi daha gelecek. Yapımcı firmadan yapılan açıklamaya göre Call Of Duty Ghosts oyunu 5 kasım tarihinde piyasada olacak hatırlayacaksınız ki en son oyun olan Black Ops 2’de 14 Kasımda piyasaya çıkmıştı.

Oyun için şuanda herhangi bir ilgi vermeyen yapımcı firma sadece bir video yayımladı ve kullanıcılara sundu. Bakalım yeni oyunumuzda bizleri nasıl bir tasarım,grafik görüntü bekliyor olacak.

Call Of Duty Ghosts video

Paylaş / Yer imi

Hakkında: turgay

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

  Samsung günümüzün en büyük teknoloji ürünleri üreten markalarından bir tanesidir. Geçmişten bugüne civarı pekçok ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir