Home / Diğer Kategoriler / ‘BAZILARI’

‘BAZILARI’

Hayatımızda çok değer verdiğimiz, çok sevdiğimiz insanlar vardır. Hayatımıza neşe getiren, mutluluk veren insanlar… Onlar, yanlarında olmayı sevdiğimiz, derdimizi rahatça paylaşabildiklerimizdir.

Ama bazıları daha özeldir ve bizim için hep özel kalırlar. Kimisiyle tek bir bakışla anlaşabilirsin, bir hareketiyle ne düşündüğünü, ne hissettiğini çözebilirsin. Sen ağlarken yanında olur, başın sıkıştığında koşar gelir. Üstelik bunların hiçbirisini sorumluluk duygusu hissetmeden yapar.

Kimisi de senin hayatının en önemli parçalarından biri olmuştur, o senin vazgeçilmezindir artık. Sadece bir sıfat ya da sadece bir kelime kullanamazsın o parçayı anlatabilmek için. Çünkü o insan senin sadece arkadaşın, sevdiğin, dostun ya da sadece sevgilin değildir. O kişi bu sıfatların tamamıdır. Bu sebeple diğerlerinden daha kıymetli olur senin için. Belki hissettirmemeye çalışırsın ama bir gün gitmesinden deli gibi korkarsın.

İşte bu yüzden bazı insanlar daha özeldir ve hep öyle kalırlar…

Paylaş / Yer imi

Hakkında: hakan

Gününün büyük bölümünü araştırma yaparak geçiren, teknolojiye fazla meraklı birisi. Kısacası tarihte 16 devlet kurup, 15 devlet batıran bir milletin çocuğu...

İlginizi Çekebilir

fizik

Fizik bilimi günümüze ayak uydurabilecek mi

Sonraki yıllarda bir dizi fizikçi ve kimyacı atomların yapısı hakkında daha fazla bilgi edinmek için ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir