‘BAZILARI’

02.01.2013 tarihinde Diğer Kategoriler kategorisine eklenmiş, 361 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Hayatımızda çok değer verdiğimiz, çok sevdiğimiz insanlar vardır. Hayatımıza neşe getiren, mutluluk veren insanlar… Onlar, yanlarında olmayı sevdiğimiz, derdimizi rahatça paylaşabildiklerimizdir.

Ama bazıları daha özeldir ve bizim için hep özel kalırlar. Kimisiyle tek bir bakışla anlaşabilirsin, bir hareketiyle ne düşündüğünü, ne hissettiğini çözebilirsin. Sen ağlarken yanında olur, başın sıkıştığında koşar gelir. Üstelik bunların hiçbirisini sorumluluk duygusu hissetmeden yapar.

Kimisi de senin hayatının en önemli parçalarından biri olmuştur, o senin vazgeçilmezindir artık. Sadece bir sıfat ya da sadece bir kelime kullanamazsın o parçayı anlatabilmek için. Çünkü o insan senin sadece arkadaşın, sevdiğin, dostun ya da sadece sevgilin değildir. O kişi bu sıfatların tamamıdır. Bu sebeple diğerlerinden daha kıymetli olur senin için. Belki hissettirmemeye çalışırsın ama bir gün gitmesinden deli gibi korkarsın.

İşte bu yüzden bazı insanlar daha özeldir ve hep öyle kalırlar…

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26