Home / Teknoloji / Asus U38N İnceleme

Asus U38N İnceleme

Teknolojinin dev isimlerinden olan Asus piyasaları kasıp kavuracak muhteşem bir bilgisayarla tekrar karşımıza çıkıyor.  Teknolojinin olduğu her alanda çalışmalar yapan Asus adını teknoloji ile eşleştirmiş durumda. Son yıllarda yaptığı ürünlerde bunu ispatlar nitelikte.

Bu makalemizde Asus tarafından üretilen U38N modeli bir bilgisayarı inceleyeceğiz. En başarılı UltraThin modellerinden biri olan U38N , gerek özellikleri gerekse tasarımı bakımından çok konuşulacak , başarılı bir bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor.

Tasarımını inceleyecek olursak ; 18,6 mm inceliğinde ki bilgisayar 1.55 kg ağırlığında.  Ekranı 13.3 inç büyüklüğünde olup , FULL HD dokumatik ekrana sahip.

Teknik Özelliklerini İnceleyecek olursak ; Bilgisayar 6 GB DDR 3 Ram ‘ e sahip. Ayrıca  2.0 GHz hıza sahip olan ve yerine göre hızını 2.8 GHz e çıkarabilen A10-4655M modeli bir işlemcisi bulunmakta.  Bilgisayarda ekran kartı olarak AMD Radeon HD 7620G modeli bulunmaktadır.  En dikkat çekici özelliklerinden biride teknolojinin son harikası olan , yüksek performanslı ssd disklerin kullanılması. Bilgisayarda 128 GB SSD diskler bulunmakta.

Teknik Özellikler:

İşlemci: A10-4655M 2.0 @ 2.8 GHz

Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7620G

Ekran: 13.3 inç büyüklüğünde Full HD IPS dokunmatik ekran

RAM: 6 GB DDR3

Depolama: 128 GB SSD

Giriş-Çıkış: 3 X USB 3.0

Pil Ömrü: 7 saat

Ağırlık: 1.55 kg

İncelik: 18.6mm

İşletim Sistemi: Windows 8

 

 

 

 

 

Paylaş / Yer imi

Hakkında: serdar

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

  Samsung günümüzün en büyük teknoloji ürünleri üreten markalarından bir tanesidir. Geçmişten bugüne civarı pekçok ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir