Home / Reklamlar / Arçelik Özel Servisi İstanbul

Arçelik Özel Servisi İstanbul

 

servis-merkeziArçelik Servis İstanbul’da verdiği servis hizmetleri sayesinde bu alanda bir numaralı marka olmaya devam ediyor ve sektördeki liderliğini de açık ara farkla sürdürüyor. Arçelik gibi kaliteli bir marka ile çalışmalarını sürdüren firmamız yıllardır bu marka ile yoluna devam ediyor. İstanbul halkına en iyi şekilde hizmet eden ve kusursuz servis hizmeti ile gönülleri fethetmeyi başaran firmamız sayesinde sizler de özel servis hizmetlerimizden yararlanabilir ve ürünlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Arçelik servis sayesinde ürünlerinizin performansı artacak ve daha kaliteli bir hale geleceklerdir. Arçelik kalitesine güvenen müşterilerimiz için yıllardır bu alandaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz ancak zaman zaman bazı sorunlar ile karşılaştığımız oluyor ve bu sorunlara en iyi şekilde çözüm üretmeye çalışıyoruz.

En büyük sorunlarımızdan bir tanesi trafik sorunudur ve İstanbul gibi kalabalık bir şehirde araç sahibi olmayan yok diyebiliriz. Araçların fazla olması nedeniyle trafik sorunu baş gösteriyor ancak yaygın servis ağlarımız sayesinde bu sorunu bir şekilde hallettik ve müşterilerimize en kısa sürede ulaşabiliyoruz.

Servis firmamızdan hafta içi olduğu gibi hafta sonu da hizmet alabilirsiniz ve randevu saatlerine bağlı kalan firmamızdan gecikmeden hizmet alabilirsiniz. Arçelik kalitesine en uygun servis hizmetlerini firmamızdan alabilir ve meydana gelebilecek en küçük sorunda garanti hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz, 444 1 494 numaralı telefonlarımız ün boyu hizmetinizdedir. Kaynak: http://www.arcelikservismerkezi.org

Paylaş / Yer imi

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

merkez-servis

Güvenilir Panasonic Televizyon Tamiri

Tüplü televizyonların yavaş yavaş piyasadan silinmesi ile birlikte insanlar artık LCD televizyonlardan yana tercihlerini yapmaya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir