Airties Modem bilgisi

08.05.2017 tarihinde Teknoloji kategorisine eklenmiş, 68 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Airties Modem

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte, bir zamanlar ne kadar çok sayıda modem olduğunu unuttuk. Bir dönem, dergiler ve siteler en iyi modemleri inceler ve puan bile verirlerdi. Günümüzde o kadar standart bir aksesuar oldu ki, böyle incelemelere gerek kalmadı artık. Zira her servis sağlayıcı, kendinden hizmet alan abonelerine bir adet ücretsiz modem hediye ediyor. Ancak deneyimli kullanıcılar bu hediye modemleri tercih etmeyip, kendilerine başka modemler alıyor. Bunun nedenini hiç merak ettiniz mi? Niye bedava olanı kullanmak varken gidip satın alıyorlar?

 

Bu tercihin çok sayıda makul sebebi var aslında. İlki taahhüt altına girmemek. Modemler ancak iki sene boyunca aynı servis sağlayıcıda kalacağınızı taahhüt ederseniz hediye ediliyor. Çoğu kullanıcı böyle taahhütlerin altına girmek istemiyor. Zira ileride daha avantajlı bir teklif çıkarsa, ona geçebilmek istiyorlar. Bunun yanı sıra, taahhüt bozmanın cezası da maddi olarak epey ağır. Hediye olan modemin gerçek fiyatının birkaç katını ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bu nedenle, taahhüt altına girmemek için hediye modemleri kabul etmiyorlar. İkinci bir neden de, hediye modemlerin ucuzlukları dikkate alınarak seçildikleri için çok kaliteli olmayışı. Dolayısıyla uzun süreli kullanımlarda aşırı miktarda ısınıyor ve bağlantı problemlerine neden oluyorlar. Airties modem, tercih edilebilecek modem markaları arasında ön plana çıkıyor. Tamamen yerli üretim olan Airties modem, yurdumuz şartlarına uygun üretildiğinden sorun yaşatmıyor ve en yüksek hızlara çıkmanızı sağlıyor.

 

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26