Home / Kişisel Yazılar / 3d Oyunlar

3d Oyunlar

3d oyunlarHerşeyin 3d si çıktı değilmi. 3d televizyonların, 3d sinema filmlerinin ardından 3d oyunlar da büyük revaşta. Ama size bahsedeceğimiz playstation veya xbox taki 3d oyunlarn değil. Bilgisayarınızda basitçe fazla sisitem kullanımı ve oyun bilgisayarı gerektirmeden rahatça oynayabileceğiniz oyunlar.  Yani size örnek verecek olursak derinlik veren Counter Strike tarzı oyunlar diyebiliriz.  Flash oyun sitelerinde artık bu oyunları rahatça oynayabilirsiniz.

Size bu 3d oyunların en iyilerini bulabileceğiniz  www.tr3doyun.com sitesinden bahsedelim. Sitede birçok kategoride oyunlar mevcut. En sevilenler ise online oyunlar gibi görünüyor. Macera, zeka oyunları, araba oyunları, kız ve barbi oyunları gibi bir çok kategoride oyunlar blunuyor. Sitede gerçekten çok kaliteli 3d oyunlar bulabilirsiniz.  Canınız sıkıldığında zaman geçirmek için gerçekten çoz zevkli bir site. Yanlız 3d oyun oyna manız için Shockwave ve Unity  programını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor.  Zaten oyun sayfasına girdiğinizde size bu uyarıyı verecektir. Programı 1 kez kurduğunuzda artık yepyeni oyunlar sizleri bekliyor olacak. Sitenin sol barında eklentiler için linkler mevcut zaten. İyi eylenceler.

Paylaş / Yer imi

Hakkında: hakan

Teknolojiye bayılıyorum. Yıllarca bu internetle, bazen zaman kaybetmekten başka birşey yapammışım diye az düşünmedim. Çünkü web sitesinin ne olduğu birçok kişi bilmezken, bu konulardaki bilgimizi sadece eğlence üzerinde geçirmişiz. Ama geç kalmadık umarım...

İlginizi Çekebilir

watshapp-ve-we-chat

WeChat ve Whatsapp Nedir?

HABERLEŞMENİN EN EĞLENCELİ EN HIZLI VE EN ETKİLİ YOLLARI: HEM DE BEDAVA! Çağımızı birkaç kelime ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir