Home / Reklamlar / 3d Oyunlar Dünyası Sizlerle

3d Oyunlar Dünyası Sizlerle

3d oyunlarHatırlarmısınız ilk bilgisayar oyununu nerede oynadığınızı ?  İlk çıkan pacman tarzı oyunlarla tanıştık bu dünyaya.  Şimdi ise teknoloji okadar  aldı başını gitti oyunlar çok gerçekçi oldular. Artık oyunların içine kullanıcılarda dahil oldu. Bundan kastettiğim xbox  kullandığı kinect versiyonu, akıllı sensörler sayesinde sizleri tanıyarak yaptığınız hareketleri algılıyor ve anında ekrana yansıtıyor. Buda  kendinizi oyunun içinde bulmanıza olanak sağlıyor. Belki elektronik marketlerde görmüşsünüzdür.  Bu şekilde  bir çok oyun oynayabilirsiniz.

3d oyunlar da artık hayatımızda yerlerini aldılar.  Bu oyunları internetten oynamanız için Adobe nin eklentisini bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Bunun adıda Shockwave ve  Unity3d eklentileri. Bu eklentileri oyun  indirme sitelerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Zaten oyunu oynamak için girdiğinizde size bunun uyarısını verecektir. . Özellikle 3d oyunlarda şavaş ve online oynanan counter strike tarzı ilerlemeli oyunlar  ziyaretçiler tarafından en çok tercih edilen oyunların başında geliyor. Bu tarz oyunlar ilk aşamada yüklemek için sizi bekletebilir. onun için sabırlı olmanız gerekiyor. Çünkü diper flash oyunlara göre görsellik ve grafikler daha ön plandadır.

Paylaş / Yer imi

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

merkez-servis

Güvenilir Panasonic Televizyon Tamiri

Tüplü televizyonların yavaş yavaş piyasadan silinmesi ile birlikte insanlar artık LCD televizyonlardan yana tercihlerini yapmaya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir